Cookies na webu nenajdete.
Informujeme uživatele, že naše webová stránka nepoužívá žádné soubory cookies (ani krátkodobé, funkční).  
Beru na vědomí
 

Zastoupení

Zatupujeme tyto firmy:

Castorland

Puzzle Castorland jsou zárukou obrovského sortimentu a kvality výrobků pro všechny milovníky puzzlí. V nabídce naleznete puzzle pro nejmenší děti- již od 4 dílků až pro opravdové mistry vyhledávající puzzle ze 4000 dílků.

 

Folia

Firma Folia je jedním z předních výrobců papíru. Nabízí pestrou škálu barevných papírů, nejrůznějších kreativních papírů a doplňků a každoročně přichází na trh s novinkami v oblasti výtvarné tvorby.

 

Royal Langnickel

Tato značka podobně jako Reeves nabízí široký sortiment Škrabacích obrázků a Malováním podle čísel. Každoročně vyrábí nové motivy a tím se stala oblíbenou mezi vyhledávači tohoto sortimentu.

 

Snazaroo

Snazaroo patří ke světově nejoblíbenějším obličejovým a tělovým barvám. Kvalita a bezpečnost těchto barev je pro výrobce na prvním místě. Snazaroo nabízí barvy, třpytivé gely, metalické prášky, speciální modelovací vosky, lepidla i nejrůznější efekty na výrobu krve a odřenin apod.

 

Playbox

Firma Playbox nabízí ucelený sortiment doplňků a výrobků pro tvoření, vhodné pro domácí použití. Má širokou nabídku zboží vhodných do školských zařízení, dodává také oblíbené zažehlovací korálky.

 

Lesuh

Firma Lesuh nabízí neuvěřitelný výběr 3D papírů k vystřihování a dodává i konturovací samolepky.

 

Odif

Společnost Odif vyrábí různé druhy lepidlel a laků ve spreji. Mezi nejoblíbenější patří Lepidlo na ubrouskovou techniku, Krakelovací lak či Laky se třpytkami. Vše ve spreji pro pohodlnou a dokonalou práci.

 

Creatoys

Firma Creatoys vyrábí gelová razítka a barevné podušky.

 

Happy cube

 
 
 
© Copyright 2004 - 2024 | SMT Creatoys s.r.o.,
Všechna práva vyhrazena
Tvorba www Neofema s.r.o.